Наші головні задачі:

допомогти дитині вирости

подарувати щасливе дитинство

виховати Успішну
і Впевнену в собі Людину

«Природа хоче, щоб діти були дітьми,
перш ніж бути дорослими
»
Ж. Ж. Руссо

Який же прерасний і чудовий час – ДИТИНСТВО! Час, коли пізнаєш світ навколо, новий і незвіданий, отримуєш перший життєвий досвід, як позитивний, так і не дуже.

І тут ми, батьки, задаємося питанням, як же допомогти своєму малюкові крокувати по життю впевненіше і пізнавати навколишній світ? Як виростити гармонійну, здорову і успішну Особистість? Як зробити дитину Щасливою?

Допомогти мамам і татам в питаннях виховання, розвитку та навчання зараз беруться безліч дитячих центрів. Але, куди ж піти, думаєте Ви? Наша відповідь: в Студію розвитку і творчості «Башмачки»!

«Башмачки» – це доброзичливий будинок, в який кожна дитина змогла б вільно внести власний світ вчення і якісно наповнити його.

Дім – це місце безпеки і комфорту, важливість яких ми цінуємо понад усе. Всі сили нашого колективу вкладені в створення атмосфери довіри і творчості, в якій інтереси дитини проявляться природним чином.

Основа філософії нашої Студії – це віра в дитину, в щиру доброту і колосальну здатність його природи, в природне прагнення до зростання та розвитку. А наше покликання, як викладачів, будучи емоційно відкритими, проявляючи турботу і увагу однак, не підганяючи його – готувати дітей до життя в суспільстві і одночасно допомагати їм стати незалежними особистостями.

Місія «Башмачков» – зберегти і підтримати цікавість дитини, супроводжуючи його в процесі пошуку незвичайного і привабливого в світі, в якому він живе.

Щоб захопити дитину в світ пізнання і відкриттів, ми перед кожним заняттям ставимо собі питання: «Чи буде воно цікавим і захоплюючим, чи відповідає воно різним нахилам і здібностям, чи може забезпечити вільний вибір на особистий смак того, що хочеться, що посильно і цікаво засвоїти «саме зараз і саме нашим хлопцям?» Адже, наше завдання номер один – створити ситуацію, в якій дитина просто не міг би не вчитися сам і робив би це з задоволенням.

Наші педагоги – професіонали-практики своєї справи, які керуються сучасними методичними розробками, завжди знаходяться в пошуку багатого, розвиваючого уяву навчального матеріалу, не тільки знають, але і люблять свою справу, намагаються забезпечити своїм учням розвиток не тільки в сфері пізнання, але і почуттів .

Потрапляючи в атмосферу доброти і позитивних емоцій нашої Студії, кожен малюк отримає необхідне саме йому увагу і підтримку. Правильно підібрані методики і підготовлені програми допоможуть Вашій дитині успішно і невимушено осягати цікавлять галузі знань. А посмішка малюка, як для Вас, батьків, так і для нас, педагогів, – стане найкращою нагородою!

Запрошуємо в нашу Студію дітлахів та їхніх батьків, які дбають про гармонійний розвиток своєї дитини!