Навесні батьки починають обдумувати перспективи походу дитини до дитячого садочка. Починають придивлятися до різних варіантів, оцінювати педагогів і обирати найкращих.

Пропонуємо кілька критеріїв, за якими можна обрати найбільш комфортний для вас дитячий садочок.

 1. Радість.
  Коли ви заходите в дитячий садочок, ви відчуваєте і помічаєте, що всі посміхаються. Навіть на заняттях діти веселі і розслаблені.
 2. Сімейна атмосфера.
  На стінах висять фото і поробки дітей, влаштовуються сімейні свята, педагоги знають імена сестричок, братиків, домашніх улюбленців і улюблені іграшки вихованців.
 3. Повага до дитини.
  Педагоги завжди з увагою ставляться до потреб, бажань і особливостей дитини, уважно вислуховують її, дають відповіді на всі запитання. А діти не бояться ставити педагам запитання.
 4. Обізнаність і яскрава наочність.
  Садочок обладнаний якісним і різноманітним наочним матеріалом, педагоги добре володіють предметами, які викладають. Діти займаються в невеликих групах і не сумують на заняттях, а отримують від них задоволення.
 5. Теплі стосунки.
  Педагоги використовують обійми і легкі дотики, коли дитина потребує уваги і заспокоєння.
 6. Комфорт і спокій.
  У садочку панує здорова та приємна атмосфера, запахи і освітлення, колір стін і розмір меблів, все повинно бути комфортним і не викликати негативних відчуттів. Коли ви вперше заходите до приміщення садочка, ви розслабляєтесь і вам хочеться в ньому залишитись. Ви відчуваєте готовність залишити свого малюка саме тут, і саме з цими людьми. Ви впевненні, що будете відчувати спокій протягом дня, коли ваша дитина буде знаходитися в садочку.

Вдалого пошуку вашого ідеального садочку!